ایرنا/ دادستان بوشهر گفت: سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در سلامت کامل در حال اجراست و تخلفات انتخاباتی منجر به تشکیل پرونده در این استان رخ نداده است.

علی حسن پور، دادستان بوشهر اظهار کرد: با بررسی های انجام شده از روند رأی گیری در شعب اخذ رأی این استان تاکنون تخلفاتی که منجر به تشکیل پرونده شود گزارش نشده است.
وی بیان کرد: تاکنون گزارش‌های جزئی تخلفاتی مربوط به انتخابات ششمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دریافت شده؛ اما بسیار محدود و در حد تذکر بوده است.
حسن پور اضافه کرد: همچنین ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی ضمن تذکر به متخلفان در حال جمع آوری مستندات لازم در خصوص گزارش های وارده است.
دادستان بوشهر ادامه داد: تاکنون موردی از دستگیری در هیچ یک از حوزه های انتخابیه نداشته ایم و این بیانگر سلامت انتخابات در استان بوشهر است.
وی با اشاره به اینکه رای گیری در کمال صحت و سلامت و آرامش در استان بوشهر در حال برگزاری است، گفت: ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم انتخاباتی با حضور همه اعضا به طور مستمر فعال و همه موارد در استان را رصد می کند.
حسن پور یادآورشد: شعبه‌های ویژه جرایم انتخاباتی در تمام حوزه های قضایی استان بوشهر فعال هستند و مسئولان قضایی در کنار مسئولان اجرایی و نظارتی حضور دارند.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar