ایرنا/ رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: میزان مشارکت مردم این استان در انتخابات بیست و هشتم خرداد نزدیک به ۴۴ درصد بود.

حیدر قاسمی، رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان اظهار کرد: هنوز آمار دقیقی از میزان مشارکت در شهرستان‌های مختلف استان از جمله اصفهان نداریم.
وی با بیان اینکه پیش بینی ما بر این است که نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تا امشب اعلام شود، افزود: به احتمال زیاد نتایج انتخابات ریاست جمهوری نیز تا اواسط امروز توسط وزارت کشور به صورت ملی اعلام می شود.
قاسمی با اشاره به اینکه امسال زمان انتخابات امسال نسبت به دوره های قبل دو ساعت بیشتر بود، اضافه کرد: به همین دلیل شمارش آرا نیز به همین نسبت دیرتر از دوره های گذشته آغاز شد.
وی با بیان اینکه شمارش آرا و تجمیع آنها در استان اصفهان در مراحل نهایی قرار دارد، گفت: نتایج انتخابات شوراهای شهر در اصفهان و شاهین شهر به دلیل اینکه الکترونیکی برگزار شد نسبت به دوره های قبل زودتر مشخص می شود.
قاسمی با اشاره به اینکه در کلانشهر اصفهان تعداد نامزدهای انتخاباتی بیشتر از سایر شهرها بود، افزود: امیدواریم نتایج آنها تا امشب اعلام شود.
رئیس ستاد انتخابات استان اصفهان با تاکید بر اینکه گزارشی از تخلف جدی در شعبه ها نداشتیم، خاطرنشان کرد: ممکن است مواردی به هیات های نظارت و شورای نگهبان گزارش شده باشد که در اختیار ما نیست.


آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today