ایرنا/ رئیس ستاد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و عشایری بجنورد گفت: شمارش آرای شوراهای اسلامی این شهر، ساعاتی پیش پایان یافت و ۹ نفر از اعضای جدید آن که بیشترین رای را کسب کرده بودند، مشخص شدند.

علی اکبر اعتمادی فر، رئیس ستاد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و عشایری بجنورد اظهار کرد: در مرکز استان مصطفی دلیریان با کسب ۱۴ هزار و ۹۴۱ رای نفر اول و پس از آن جمشید عین بیگی با ۱۴ هزار و ۳۵۸ رای و اعظم السادات افشین فر با ۱۰ هزار و ۵۶۲ رای بیشترین آرا را کسب کردند.
وی گفت: همچنین مهدی معلم با ۹ هزار و ۸۲۹ رای، یوسف مغروری با ۹ هزار و ۴۰۳ رای، علی اربابی با هشت هزار و ۳۰۱ رای، احمدرضا یزدانی با هفت هزار و ۲۶۳ رای، مهرداد رحمتی با ۶ هزار و ۹۸۳ رای و سید محسن موسوی با ۶ هزار و ۸۴۵ رای به ترتیب در رده چهارم تا نهم قرار گرفتند.
اعتمادی فر افزود: سیده صبرا سیدی و مهدی روحانی هم به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شده اند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بجنورد گفت: ۲ نفر از این افراد شامل مصطفی دلیریان و سید محسن موسوی اکنون عضو شورای پنجم شورای اسلامی مرکز استان هستند و اعظم السادات افشین فر هم در دوره های پیش سابقه عضویت در این شورا را دارد. 

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today