ایرنا/ رئیس ستاد انتخابات ایلام گفت: تمامی کارکنان ادارات استان که عضو هیات اجرایی و نظارت بر انتخابات بودند شنبه ۲۹ خرداد از حضور در محل کار معاف هستند.

الیاس فتاحی، رئیس ستاد انتخابات ایلام با تقدیر و تشکر از همکاری و زحمات تمام عوامل اجرایی و دست اندرکاران انتخابات در تمام شعبه های اخذ رای استان اظهار داشت: به دلیل تمدید مهلت رأی‌گیری و به طول انجامیدن کار شمارش آرا، تمامی ادارات، مدارس و بانک هایی که شعب اخذ رای انتخابات در آنها برگزار شده است شنبه ۲۹ خرداد تعطیل خواهند بود.
وی با اشاره به نقشه‌های دشمن برای مشارکت حداقلی مردم در این دوره از انتخابات تاکید کرد: ایران اسلامی بار دیگر شاهد یک حماسه غرورآفرین ملی در سراسر کشور بود که انسجام و همدلی بین مردم و نظام را به رخ جهانیان کشید.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام تاکید کرد: برگزاری یک انتخابات سالم و پرشور هدف و تلاش همه عوامل و مسوولان بود که خوشبختانه این ‌مهم در بهترین شرایط ممکن برگزار شد.
ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور دیروز(جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰) در استان ایلام آغاز شد و تا ساعت ۲ بامداد امروز ادامه پیدا کرد. 
در این انتخابات ۴۵۹ هزار و ۵۳۷ نفر حق رای داشتند که از این تعداد ۲۲۵ هزار و ۶۷۲ نفر زن و ۲۳۳ هزار و ۹۰۱ تن مرد هستند.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/