ایرنا/ رئیس اورژانس خوزستان گفت: جان یک صندوق دار سیار انتخابات در مناطق سخت گذر بخش چلو از توابع شهرستان اندیکا توسط نیروهای امداد نجات یافت.

فرهنگ کره بندی، رئیس اورژانس خوزستان بیان کرد: در ساعت ۱۵:۵۵ امروز با اعلام گزارش وجود یک بیمار قلبی در مناطق صعب العبور اندیکا، فورا نیروهای عملیاتی اورژانس هوایی به منطقه چلو اعزام شدند، اما به دلیل شیب تند و منطقه با تراکم سنگلاخ متاسفانه نزدیک شدن به موقعیت مورد نظر برای خلبانان امکان پذیر نشد.
وی گفت: دقایقی چند با استقرار بالگرد در منطقه امن، تکنسین‌های اورژانس هوایی بصورت کوه پیمایی یکساعته، به محل مورد نظر رسیدند. با اقدامات ویژه‌ای بیمار قلبی که از مامورین حوزه انتخاباتی بود را به منطقه امن انتقال دادند.
کره بندی ادامه داد: این حادثه در روستای برافتاب حیدر قلی بخش چلو رخ داد و این مامور ۳۰ ساله ستاد انتخابات این روستا با علایم بیماری قلبی توسط امداد هوایی به منطقه ای امن و در نهایت به بیمارستان امام اهواز منتقل شد.
سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا از ساعت هفت صبح روز ۲۸ خردادماه آغاز شد و طبق اعلام ستاد مرکزی انتخابات به دلیل ازدحام مردم در شعب اخذ رای تا ساعت ۲ بامداد ۲۹ خرداد ماه تمدید شد.


 

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today