یزدآوا/ معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد گفت: ویژه برنامه جشنواره زیر سایه خورشید امسال نیز مانند سال‌های گذشته در ایام دهه کرامت در آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد(ع) یزد برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام محمد صمدنیا، معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه شهرستان یزد در خصوص برنامه‌های دهه کرامت در شهرستان یزد گفت: ویژه برنامه جشنواره زیر سایه خورشید از جمله ویژه برنامه‌هایی است که هر ساله در ایام دهه کرامت در آستان مقدس امامزاده سیدجعفر محمد(ع) یزد برگزار می‌شود که امسال نیز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی پابرجاست.
وی افزود: در این آستان به مناسبت آغاز دهه کرامت و همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) جشن‌هایی به همین مناسبت با مشارکت خادمیان رضوی و همچنین با حضور خواهران حوزه علمیه معصومه(س) این آستان مقدس و دیگر حوزه‌های علمیه برگزار شد.
صمدنیا تأمین یک دست جهیزیه برای خانواده نیازمند را از برنامه‌های دهه کرامت آستان امامزاده سیدجعفر محمد(ع) یزد نام برد و اضافه کرد: غبارروبی ضریح مقدس امامزاده سیدجعفر محمد(ع) توسط مدافعان سلامت نیز از دیگر برنامه‌های آستان مقدس در این ایام بود.
وی برپایی کاروان شادی خودرویی در روز ولادت حضرت امام رضا(ع) را از برنامه‌های آستان امامزاده سیدصحرا نام برد و افزود: به همین مناسب و در این روز ولادت نیز 200 جعبه شیرینی بین خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود و 50 بسته حمایتی هر کدام به ارزش 400 هزار تومان نیز برای این خانواده‌ها در نظر گرفته شده است.


آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today