فارس/ فرماندار اشتهارد با اشاره به اینکه روند برگزاری انتخابات بدون هیچ مشکل از جمله کمبود تعرفه یا تخلف انتخاباتی محرز به پایان رسید، گفت: شمارش آرا از بامداد شنبه آغاز شده است و در حال تجمیع هستیم.

فرهاد شیبک، فرماندار اشتهارد، صبح امروز در جمع اصحاب رسانه که در بستر فضای مجازی برگزار شد، با اشاره به اینکه انتخابات در اشتهارد در ۵۳ شعبه و توسط بیش از ۱۳۰۰ عوامل اجرایی برگزارشد، اظهار کرد: شمارش آراء این شهرستان از بامداد دیشب شروع شده و در حال حاضر مشغول تجمیع آراء نامزدها هستیم.
وی ادامه داد: به جز مرکز استان که انتخابات به شکل الکترونیکی برگزارشد، در سایر شهرستان‌های استان اخذ رای به شکل دستی انجام گرفت.
شیبک توضیح داد: خوشبختانه با تمهیدات اندیشیده شده هیچ یک از شعب اخذ رای با کمبود تعرفه مواجه نشدند و انتخابات بدون هیچ مشکلی برگزار شد.
فرماندار اشتهارد اضافه کرد: تقریبا هر یک و نیم سال یک انتخابات در کشور برگزار می‌شود و این امر باعث شده تجربه دست اندرکاران برگزاری انتخابات افزایش پیدا کند که این امر به آرامش برگزاری انتخابات کمک بسیاری کرده است.
وی با اشاره به مشارکت بالای مردم اشتهارد در انتخابات ۲۸ خرداد، اظهار کرد: مردم اشتهارد در مقایسه با سایر شهرستان‌های استان در انتخابات ادوار گذشته هم بیشترین مشارکت را داشته اند و از این انتخابات هم سربلند بیرون آمدند.
فرماندار اشتهارد
در پاسخ به اینکه آیا تخلفی در فرایند برگزاری این انتخابات گزارش شده، گفت: خوشبختانه  تخلف محسوسی در این حوزه گزارش نشده و صرفا گزارشاتی مبنی بر حضور طرفداران برخی از نامزدها در سطح شهر برای مجاب کردن مردم جهت رای دادن به کاندیدای مورد نظر آنها به ثبت رسیده است.
شیبک تاکید کرد: روند شمارش آراء در حال انجام است و به زودی نتیجه نهایی آن اطلاع رسانی خواهد شد.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday