ایسنا/ فرماندار چاراویماق گفت: ۷۴.۵ درصد از واجدان شرایط رای‌دادن در این شهرستان در انتخابات ریاست‌ جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند.

رسول یعقوبی، فرماندار چاراویماق با اشاره به نتایج انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری در این شهرستان، اظهار کرد: نزدیک ۲۴ هزار نفر از ساکنان این شهرستان در انتخابات ۲۸ خرداد ماه واجد شرایط رأی دادن بودند که ۱۷ هزار و ۷۹۷ نفر از آنان در پای صنوق‌های رأی حاضر شدند.
وی افزود: همچنین در انتخابات شورای اسلامی شهر قره آغاج «خالق عبادی پور» با یک هزار و ۳۳۹ رای، «مهدی حبیب اللهی» با یک هزار و ۲۸۰ رای، «وحید اسماعیلی» با یک هزار و ۲۱۶ رأی، «رحیم محمودپور» با یک هزار و ۱۷۲ رأی و «توحید محمدپور» با یک هزار و ۱۶۱ رأی به ترتیب بیشتری آرا را به خود اختصاص دادند.
وی ادامه داد: «یونس شیرزاده» با یک هزار و ۸۱ رأی، «سید حمید هاشمی» با ۹۷۳ رأی و «جعفر محبی» با ۹۳۵ رأی نیز در رده‌های بعدی قرار گرفتند.  
فرماندار چاراویماق بیان کرد: در شورای اسلامی شهر قره آغاج مرکز شهرستان چاراویماق پنج نفر عضو اصلی و سه نفر عضو علی‌البدل هستند.
یعقوبی متذکر شد: از مجموع ۱۶ هزار و ۴۳۱ رأی صحیح انتخابات ریاست جمهوری به ترتیب سیدابراهیم رئیسی با ۱۱ هزار و ۶۳۰ رأی، عبدالناصر همتی با دو هزار و ۳۰۲ رأی، محسن رضایی با دو هزار و ۱۰۸ رأی و قاضی‌زاده هاشمی با ۳۹۱ رأی بیشترین آرای شهرستان را به خود اختصاص دادند.آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today