ایسنا/ فرماندار شهرستان خمینی شهر با اشاره به پایان فرایند شمارش آرا انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا، گفت: سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با رای گیری در ۱۹۵شعبه اخذ رای با مشارکت ۳۹ درصدی مردم شهرستان خمینی شهر برگزار شد.

علیرضا بصیری، فرماندار شهرستان خمینی شهر با تشریح فرایند برگزاری انتخابات اظهار کرد: پس از اتمام شمارش آرا، از مجموع ۲۲۷ هزار نفر واجد شرایط، تعداد ۸۸ هزار و ۱۲۷ نفر در انتخابات شرکت کردند.
وی تصریح کرد: بر اساس نتایج شمارش و تجمیع آرای به دست آمده در خمینی شهر، قدمعلی ابراهیمی‌نیا با ۱۲۷۷۹ رأی، زهرا حاجی‌هاشمی ورنوسفادرانی با ۱۲۳۲۱ رأی، محمد آقایی فروشانی با ۱۲۱۴۲ رأی، مرتضی سالمی خوزانی با ۱۱۷۵۵ رأی، سیدحسن دیباج با ۱۱۶۴۶ رأی، اصغر خوش‌اخلاق با ۱۱۶۱۴ رأی، محسن صادقی دستگردی با ۱۱۶۰۶ رأی، منیژه مردانی با ۱۱۳۷۰ رأی و الهه شیروی خوزانی با ۱۱۱۵۶ رأی توانستند ۹ کرسی اصلی شورای اسلامی خمینی را شهر را در دوره ششم به دست آورند.
فرماندار خمینی شهر گفت: همچنین امیر لطفی فروشانی با ۱۱۰۷۵ رأی، حسین رحیمی با ۱۰۸۶۰ رأی، اسماعیل حبیبی با ۱۰۶۵۶ رأی، مهدی خیری با ۹۸۶۷ رأی، محسن فتحی با ۸۵۱۱ رأی و حسین سبحانی‌نسب با ۷۱۳۸ رأی به عنوان اعضای علی‌البدل شورای اسلامی شهر خمینی‌شهر انتخاب شدند. 
بصیری اضافه کرد: در شهر درچه حسین جزینی درچه با ۵۲۰۰ رأی، مریم سلیمانی درچه با ۴۷۹۱ رأی، علیرضا توکلی دینانی با ۴۵۷۱ رأی، محمود براتی احمدآبادی با ۴۱۱۹ رأی و قدرت‌اله براتی احمدآبادی به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی دوره ششم برگزیده شدند. علی راد با ۳۳۳۴ رأی، ابراهیم براتی با ۲۳۷۱ رأی و مریم اکبری درچه با ۱۹۵۰ رأی کرسی‌های علی‌البدل شورا را از آن خود کردند. 
ئیس هیات اجرایی شهرستان خمینی‌شهر ادامه داد: حجت‌اله مهرابی کوشکی با ۲۱۲۳ رأی، احمد مهرابی با ۱۷۴۸ رأی، محمد جلالی کوشکی با ۱۶۳۹ رأی، محمدجواد مهرابی کوشکی با ۱۳۹۰ رأی و امیرحسین مهرابی کوشکی با ۱۲۷۷ را به عنوان اعضای اصلی و علی شکرانی کوشکی با ۸۷۵ رأی، راضیه میرمعصومی کرمی با ۷۰۹ رأی و کریم ذوالفقاری جونی با ۲۹۲ رأی به عنوان اعضای علی‌البدل شهر کوشک انتخاب شدند. 
وی اظهار کرد: در شهر اصغرآباد غلامعلی رجبی با ۷۵۹ رأی، خدیجه مهرجو با ۷۳۳ رأی، محمدرضا مجیری فروشانی با ۷۱۱ رأی، رجبعلی جاری نجف‌آبادی با ۵۸۶ رأی و اکبر شمسی کهریزسنگی با ۵۵۶ رأی به عنوان اعضای اصلی و اسماعیل جاری با ۵۳۳ رأی، حسن جاری فروشانی با ۵۱۰ رأی و محمدمهدی براتی کهریزسنگی با ۴۳۸ رأی به عنوان اعضای علی‌البدل شورای اسلامی این شهر انتخاب شدند. 
فرماندار خمینی‌شهر افزود: در روستای قلعه‌امیریه حسین زارع‌پور آدریانی با ۳۱۱ رأی، اکبر رضایی با ۱۹۵ رأی، اعظم رضایی آدریانی با ۱۹۲ رأی، زهرا کریمی قرطمانی با ۱۸۸ رأی و نجمه فرهادی کوشکی با ۱۵۸ رأی به عنوان اعضای اصلی و اکبر ریاحی‌نسب با ۹۶ رأی، مسعود رضایی آدریانی با ۵۰ رأی و مهدی پریشانی فروشانی با ۲۷ رأی به عنوان اعضای علی‌البدل برگزیده شدند. 
بصیری افزود: در روستای تیرانچی نیز  محمدباقر سلطانیان با ۶۵۷ رأی، مرتضی سلطانی تیرانچی با ۳۱۷ رأی، محمدرضا سلطانی تیرانچی با ۲۹۲ رأی، قدرت‌الله سلطانیان تیرانچی با ۲۷۲ رأی و باقر سلطانی به عنوان اعضای اصلی و مهدی سلطانیان(کد ۱۹) با ۲۳۱ رأی، مهدی سلطانیان(کد ۲۱) با ۲۱۷ رأی و مهدی سلطانی با ۱۹۵ رأی به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today