ایرنا/ فرماندار خرم‌آباد گفت: تجمع هواداران کاندیداهای پیروز شورای اسلامی شهر در این شهرستان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ممنوع است.

جعفر طولابی، فرماندار خرم‌آباد اظهار داشت: به دلیل قرار داشتن شهرستان خرم آباد در شرایط نارنجی شیوع کرونا، برگزاری هرگونه تجمع هواداران کاندیداهای پیروز انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی در این شهرستان مطلقا ممنوع می باشد و در صورت مشاهده برخورد خواهد شد.
وی گفت: با توجه به مهلت قانونی اعتراض کاندیداها نسبت به نتایج و تا تایید نهایی نتیجه انتخابات، عده ای از منتخبان و هواداران آنها در حال فراهم کردن زمینه لازم برای برپایی جشن پیروزی هستند که این امر امکانپذیر نیست.
وی افزود: کرم نعمتی با ۸ هزار و ۶۸۰ رای، حجت اله احمدی پور با ۸ هزار و ۵۱۷ رای، حمیدرضا با صفریان ۸ هزار و ۳۷۸ رایا ، مجید دریکوند با ۷ هزار و ۸۷۹ رای، یونس امرایی با ۷ هزار و ۲۵۱ رای، رضا بیرانوند(کد انتخاباتی ۱۸۷) با ۶ هزار و ۶۷۵ رای، عباس قلاوندی با ۶ هزار و ۱۴ رای، هوشنگ نصیری با ۵ هزار و ۸۵۴ رای و هادی زینی وند با ۵ هزار و ۴۱۰ ، اسامی ۹ نفر برگزیده برای عضویت اصلی شورای اسلامی شهر خرم‌آباد می‌باشند.
وی افزود: سجاد کاظمی، صادق جوازی، شاهین بیرانوند، حمیدرضا پیله رام و رضا بیرانوند(با کد انتخاباتی ۱۸۶) نیز پنج عضو علی البدل ششمین شورای اسلامی شهر خرم‌آباد شدند.
صلاحیت ۲۵۰ داوطلب انتخابات شورای شهرهای خرم‌آباد، زاغه و سپیددشت تایید شده و ۲۰۰ نفر از این تعداد مربوط به شهر خرم‌آباد بود، همچنین ۱۸۳ شعبه اخذ رای برای انتخابات شورای شهرهای خرم آباد پیش‌بینی شده بود.
سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا جمعه ۲۸ خرداد همزمان با سراسر کشور در لرستان برگزار شد.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy