ایسنا/ معاون‌توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مازندران از تداوم هوای گرم و شرجی تا هفته آینده در این استان خبر داد.

احمد اسدی معاون‌توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مازندران با اشاره به پیش بینی وضع هوای استان مازندران اظهار کرد:  براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان مازندران در روز دوشنبه  ۳۱  خرداد صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما و در ساعات بعدازظهر با وزش باد بوده و بیشینه دما در مناطق غربی بین ۲۹ تا ۳۱ و در مناطق مرکزی و شرقی بین ۳۲ تا ۳۴ درجه سلسیوس است.
وی افزود: در روزهای سه ‏شنبه و چهارشنبه اول و دوم‌تیر ماه، آسمان استان صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما و  بیشینه دما در مناطق غربی بین ۳۰ تا ۳۲ و در مناطق مرکزی و شرقی بین ۳۲ تا ۳۵ درجه سلسیوس خواهد بود.
معاون‌توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مازندران گفت: از روز پنج‏شنبه ۳ تیر ماه تا  روز شنبه ۵ تیر ماه، وضعیت جوی استان صاف تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد و بیشینه دما در مناطق غربی بین ۳۱ تا ۳۳ و در مناطق مرکزی و شرقی بین ۳۳ تا ۳۶ درجه سلسیوس پیش‌بینی می‌شود.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today