ستاد انتخابات آبادان/ فرماندار ویژه آبادان گفت: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا با کمال صحت و در امنیت کامل در شهرستان آبادان به پایان رسید و با تجمیع ۶۰ هزار و ۹۶۳ آرای ماخوذه در شعب اخذ رای راه یافتگان به پارلمان شهری شورای شهر آبادان مشخص شد.

سیدزین‌العابدین موسوی، معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان اظهار کرد: بر این اساس قاسم بغلانی با ۶ هزار و ۶۶۵ رای، جاسم ثامری با چهار هزار و ۹۴۰ رای، سیدشریف موسوی با سه هزار و ۶۸۰ رای، محمد دریس با سه هزار و ۵۰۳ رای، حافظ دریس سه هزار رای، مسعود لیراوی با ۲ هزار و ۹۷۰رای، کوثره حیاوی با ۲ هزار و۹۱۹ رای، عباس قیم با ۹۰۸ رای و محسن خزاعل با ۲ هزار و۸۸۷ رای به عنوان ۹ عضو اصلی شورای اسلامی شهر آبادان انتخاب شدند.
وی افزود: همچنین حمید چهارلنگی با۲ هزار و۸۱۰ رای، امین ثامرحسنی با ۲ هزارو ۷۸۱ رای، بهنام جلیلیان با ۲ هزار و۷۱۳ رای، حمیدزرینی با ۲ هزار و ۷۰۴ رای، سیدعدنان موسوی رابطی با ۲ هزار و ۶۶۶ رای و علی ابودوله با ۲ هزار و ۵۲۳ رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.
موسوی با قدردانی از همه دست اندرکاران انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ از مشارکت خوب مردم آبادان در انتخابات به عنوان یک حماسه بزرگ یاد کرد و افزود: این انتخابات هم برای دوستان انقلاب اسلامی و هم برای دشمنان بسیار حائز اهمیت بود و نتیجه عالی این انتخابات باعث شور و شعف دوستداران انقلاب و نظام اسلامی و سرافکندگی و روسیاهی دشمنان شد.
رئیس ستاد انتخابات آبادان ضمن تشکر و قدردانی از مردم فهیم و ولایتمدار آبادان اظهار کرد: باید از تلاش بی وقفه علما و روحانیون منطقه و از جمله ائمه جمعه شهرستان آبادان و خصوصا امام جمعه انقلابی و پرتلاش و جهادی آبادان و همچنین همه نیروهای جهادی و نظامی و انتظامی و قضایی و امنیتی اقشار مختلف مردم تقدیر و تشکر کرد.


  

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today