باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی کاشان بستری شدند.

سیدعلیرضا مروجی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه تاکنون ۱۸۵ هزار و ۷۲ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۱۱ هزار و ۷۸۹ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.
وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۱۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۱۰ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد دو نفر اهل توابع منطقه کاشان و هشت نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۸۲ سال و حداقل سن بستری پنج سال است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل سه بیمار جدید بستری شده است.
وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۹۴ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۷۹ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۵ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.
مروجی تصریح کرد: هشت نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد پنج نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و سه نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان توضیح داد: مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.
مروجی اضافه کرد: با اضافه شدن ۳۷ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۲۴ هزار و ۴۴۴ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today