ایرنا/ فرماندار شهرستان شازند گفت: ۶۵ درصد از ۹۲ هزار واجد شرایط رای این شهرستان در انتخابات ۲۸ خرداد شرکت کردند.

حسین رجبی، فرماندار شهرستان شازند با بیان این مطلب اظهار کرد: با اعلام قطعی شمارش آرا در این شهرستان، ۵۹ هزار واجد شرایط پای صندوق‌های رای آمدند و به افراد منتخب خود برای تصدی ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا رای دادند.
وی با اشاره به اسامی منتخبان انتخابات شورای اسلامی شهر شازند بیان کرد: قاسم کلیائی با یک هزار و ۵۵۵ رأی، شیوا مشیدی با هزار و ۴۳۹ رأی، مرتضی لک با هزار و ۲۷۵ رأی، رمضان نجفی با هزار و ۶۸ رأی و غلامعلی غفاری با هزار و ۶۴ رأی به عنوان منتخبان اصلی پارلمان شهری شازند برگزیده شدند.
فرماندار شازند یادآور شد: سعید مشایخی راد با ۹۳۴ رأی، زهرا زارعی با ۸۹۴ رأی، احمد قربانی مهربانی با ۸۹۴ رأی، حمیدرضا کاوه‌ئی با ۷۶۸ رأی و محمدمهدی شریفی با ۷۰۸ رأی به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر آستانه معرفی شدند.
رجبی در خصوص منتخبان شورای اسلامی شهر هندودر نیز گفت: علی ولی پور با ۴۱۲ رأی، مرتضی کارخانه با ۲۶۷ رأی، محمد فدائی وند با ۲۶۶ رأی، محمد ولیئی با ۲۶۳ رأی و رضا قدبیگی با ۲۲۶ رأی، بیشترین آرا را کسب کردند.
وی اظهار کرد: هیبت اله عباسیان با هزار و ۸۳۸ رأی، محمود ترابی با هزار و ۳۳۶ رأی، صالح سمیعی با هزار و ۱۶۵ رأی، سیدحسین محبی زاده با هزار و ۸۷ رأی و علی صوفی قربانی با هزار و ۱۲ رأی به عنوان منتخبان اصلی شورای شهر مهاجران انتخاب شدند.
 
  
  

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today