ایرنا/ پیکر خلبان حامد محمد زاده یکی از جان باختگان هواپیمای آموزشی فراسپهر بجنورد که عصر روز گذشته(۳۰ خرداد) در منطقه رباط قره بیل در شهرستان گرمه در خراسان شمالی سقوط کرد در بجنورد تشیع شد.

پیکر خلبان حامد محمدزاده عصر امروز دوشنبه با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور تعدادی از بستگانش و نیروهای نظامی و انتظامی در بجنورد تشیع و در گلزار شهدای این شهر در حاشیه بارگاه ملکوتی عباس ابن موسی بن جعفر(ع) موسوم به معصوم زاده به خاک سپرده شد.
این خلبان جوان بجنوردی متولد ۱۳۶۹ هجری شمسی و دانش آموخته کشور چین بود که در سال 99 همزمان با همه گیری ویروس کرونا به کشور بازگشت و در شرکت هواپیمایی آموزشی فراسپهر ایرنیان در بجنورد مرکز خراسان شمالی مشغول به کار شد و معاونت عملیات این شرکت را بر عهده داشت.
عصر روز گذشته براثر سقو یک فروند هواپیمای آموزشی وابسته به شرکت فراسپهر در هنگام بازگشت از شهر کلاله در استان گلستان در 50 مایلی فرودگاه بجنورد و در روستای رباط قره بیل شهرستان گرمه سقوط کرد که در این حادثه جواد فیروزکوهی رئیس این شرکت و حامد محمدزاده معاون عملیات آن جان خود را از دست دادند.
پس از سقوط این هواپیمای آموزشی تیم بررسی سانحه هوایی سازمان هواپیمایی کشور به برای بررسی دلایل بروز این سانحه به استان خراسان شمالی سفر کردند و تاکنون دلیل این حادثه بازگو نشده  است.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today