ایرنا/ رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مریوان گفت: با حکم مقام قضایی یک واحد خانه مسافر متخلف و غیرمجاز در این شهرستان پلمب شد.

فریاد حدادیان، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مریوان اظهار کرد: در راستای حفظـ امنیت و سلامت گردشگران ورودی به این شهرستان، پس از شناسایی این واحد متخلف با حکم مقامات قضایی، یک خانه مسافر غیرمجاز پلمب شد.
وی افزود: این اداره با همکاری اداره نظارت بر اماکن عمومی علاوه بر پلمب واحد غیرمجاز به بیش از ۲۰ نفر دیگر تذکر کتبی مبنی بر عدم فعالیت و پذیرش و اسکان غیرقانونی مسافر داده است.
رئیس اداره میراث فرهنگی مریوان با اشاره به اینکه از آنجایی که فعالیت خانه مسافر در این شهرستان غیرقانونی بوده و بارها در خصوص عدم فعالیت این واحدهای غیرمجاز تذکراتی کتبی و شفاهی داده شده است، اضافه کرد: اما گاهی اوقات مشاهده می شود که هنوز عده‌ایی اقدام به پذیرش مسافر و مهمان می کنند که این اداره بنا به وظیفه و رسالت اداری اقدام به طرح شکایت کرد و با استناد به حکم مقامات قضایی وارد عمل شده و با جدیت تمام با واحدهای غیرمجاز برخورد کرد.
حدادیان یادآور شد: طرح برخورد با متخلفین در این حوزه کماکان ادامه دارد و در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرمجاز افرادی در زمینه، ضمن برخورد با مالکان برای طی مراحل قضایی به دادگستری شهرستان معرفی خواهند شد.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online