ایرنا/ فرماندار باغملک گفت: پنج منتخب ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر قلعه تل از توابع این شهرستان مشخص شدند.

محمد نجاتی پور، فرماندار باغملک با اشاره به تعداد ۶هزارو ۷۵۳ رای ماخوذه از شهر قلعه تل اظهار کرد: هیات نظارت و هیات اجرایی کار تجمیع آرای ششمین دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر قلعه تل را به پایان رساند و بر اساس آرایی که به دست آمده منتخبان اصلی و علی البدل شورای شهر مشخص شدند.
وی با اشاره به تعداد کل برگه های ماخوذه در انتخابات شورای اسلامی شهر قلعه تل گفت: آقایان صید روح الله موسوی با یک هزارو ۹۲۹ رای، سجاد حاجتی با یک هزارو ۸۴۰ رای، سیدعیسی موسوی منش با یک هزارو ۴۹۱ رای، آرزو جعفری با یک هزارو ۴۱۵ رای و آقای رشید کردی نژاد با یک هزارو ۳۳۸ رای در دوره ششم توسط مردم این شهرستان انتخاب شدند.
فرماندار باغملک افزود: آقایان رضا کردیان با یک هزارو ۳۱۳ رای، رضا سواری با یک هزارو ۲۷۲ رای و حبیب الله امان الله زاده با یکهزارو ۲۶۳ رای به عنوان عضای علی‌البدل شهر قلعه تل انتخاب شدند.
نجاتی پور خاطرنشان کرد: در این دوره از انتخابات شهر قلعه تل ۱۲ شعبه اخذ رای برای جمع آوری آرای مردم در نظر گرفته شده بود.
انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری ۲۸ خرداد همزمان در سراسر کشور، در ۸۸ شهر و ۲ هزار و ۳۶۲ روستای خوزستان برگزار شد.

 
 
  
  

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today