اروم نیوز/ منتخب شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: شورای پنجم ارومیه رسیدگی به عملکرد مجید آقازاده شهردار ارومیه را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهد.

توماج وحید افشار، منتخب شورای اسلامی شهر ارومیه اظهار کرد: مردم ارومیه در ۲۸ خرداد حماسه ای خلق کردند که همیشه بر سر زبان ها خواهد بود، مردم تک به تک به پای صندوق‌های رأی آمدند و منت بزرگی به گردن ما نهادند که ان شاءالله خداوند توفیق خدمت به مردم و اداکردن مسئولیتی که در قبال آرای ملت بر گردن ماست را عطا کند.
وی، افزود: شهردار ارومیه باید فردی باشد که در شأن و لیاقت مردم ارومیه باشد، صندلی ریاست شهر ارومیه که محل جلوس شهید باکری بوده باید پذیرای فردی باشد که حافظ جان و مال و آبروی این مردم باشد و فردی هوشمند و مسلط به قوانین شهری باشد.
منتخب شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: شهردار ارومیه باید آشنایی کامل به ظرفیت های شهر داشته باشد و کرامت خانواده شهرداری را حفظ کند، فردی نباشد که به دنبال سیاسی کاری نباشد همام با گام دوم انقلاب اسلامی مد نظر رهبری گام بردارد.
وی در پاسخ به توئیتی که در خصوص استیضاح شهردار فعلی ارومیه درج کرده بود، ابراز کرد: آقای آقازاده بزرگترین اشتباه شورای پنجم بود که هیچ برنامه بلندمدت یا کوتاه مدتی برای شهرداری ارومیه نداشته و با یک بیل در دست خود کل شهرداری را شخم می زند.
وحید افشار با بیان اینکه هر دقیقه حضور بیشتر شهردار فعلی آسیب به شهرداری است، تصریح کرد: حضور و ادامه فعالیت آقای آقازاده به جز ضرر به بدنه شهرداری فایده دیگری ندارد و باید در این خصوص فورا تصمیم گیری شود.
گفتنی است؛ دقایقی قبل توماج وحید افشار در توئیتی نوشته است: مهر خاتم شورای پنجم ارومیه جز استیضاح مجید آقازاده در سریع‌ترین زمان ممکن نیست.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today