ایمنا/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که هفت نفر اهل کاشان هستند و یک فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سیدعلیرضا مروجی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه تاکنون ۱۸۵ هزار و ۵۶۲ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۱۱ هزار و ۸۰۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.
وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۱۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا بستری شده‌اند که ۹ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد دو نفر اهل توابع منطقه کاشان و هفت نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۸۶ سال و حداقل سن بستری ۲۵ سال است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل چهار بیمار جدید بستری شده است.
وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۹۳ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۷۶ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۷ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.
مروجی تصریح کرد: هفت نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد پنج نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و دو نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.
وی افزود: یک مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۳۸ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۲۴ هزار و ۴۸۲ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today