فارس/ حضور کاروان خدام رضوی در ایام دهه کرامت در بندرلنگه اشک شوق در چشمانشان حلقه زد، خادمان حرم رضوی در حضور نظامیان و خانواده هایشان در جشن بزم نور بسته‌های متبرک شده نبات و نمک را بین آن‌ها توزیع کردند.

مسؤول شبکه جوانان رضوی هرمزگان و دبیر ستاد برگزاری چهاردهمین دوره جشن های زیر سایه خورشید در استان هرمزگان گفت: کاروان زیر سایه خورشید ابتدا با استقبال مسوولان شهرستان بندرلنگه مواجه شد و سپس در راستای ادای احترام به مقام شهیدان و نثار گل و فاتحه عازم گلزار شهدای این شهر شدند.

مصطفی رجبیان ادامه داد: خادمان رضوی با حضور در بین گروههای جهادی و طلبه های خواهر و برادر که در تغسیل و تدفین بیماران کرونایی در بندرلنگه مشارکت داشته بودند در سالن اجتماعات دفتر امام جمعه از آنها تقدیر و تشکر بعمل آمد.
وی بیان کرد: این کاروان همچنین در این سفر یکروزه خود به شهرستان بندرلنگه در جشن بزم نور در حسینیه هدایتی‌های محله رودباری‌های شهرستان بندرلنگه و مدرسه علمیه آل البیت حضور بهم رساندند.
دبیر ستاد برگزاری جشن‌های زیرسایه خورشید هرمزگان اظهارداشت: دیدار با نظامیان و تجلیل از مسوولان و فرماندهان نظامی واعطای نشان حضرت به آنها، حضور خدام در جشن بزم نور و دیدار با سردار علی عظمایی فرمانده منطقه پنجم دریایی سپاه، حضور در بیت الزهرا شهرک مسکونی منطقه پنجم دریایی سپاه و در مسجد شهرک المهدی، جشن بزم نور ویژه کادر منطقه پنجم دریایی سپاه، این جزیره از دیگر برنامه‌های خدام رضوی بود.

آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today