ایرنا/ استاندار البرز گفت: این استان با توجه به وجود مجموعه دارویی برکت ظرفیت واکسیناسیون تمام مردم کشور را در برابر ویروس کرونا دارد.

عزیزاله شهبازی، استاندار البرز در بازدید از شهرک دارویی برکت و کارخانه تولید واکسن ستاد اجرایی فرمان امام(ره) اظهار کرد: اکنون البرز در شرف تبدیل شدن به هاب دارویی کشور است و این استان ۷۰ درصد داروهای داخلی کشور را تامین می کند.
وی ادامه داد: شهرک دارویی برکت بویژه در ۲ سال اخیر تلاش های ثمربخشی برای تولید دارو و به‌ویژه واکسن و داروی کرونا داشته است.
استاندار البرز اضافه کرد: روند تولید واکسن بسیار مطلوب است و این مجموعه آمادگی دارد که تا پایان پاییز امسال تمام مردم کشور را در مقابل کرونا واکسینه کند.
شهبازی گفت: مجموعه شرکت های بزرگ که در زمینه تحقیقات و تولید واکسن فعالیت دارند در جغرافیای البرز قرار دارند و تاکنون روند امور به‌خوبی طی شده است.
وی افزود: رییس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) برای مواسات و همدلی برای کمک به آسیب دیدگان از کرونا همراهی‌های ارزشمندی داشته‌اند و همچنین بزرگترین کارخانه تولید ماسک در اشتهارد راه اندازی شد و با ظرفیت بالا در حال تولید است.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday