ایرنا/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: با شناسایی ۱۱۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۱۸ هزار و ۴۸ و بیماران سرپایی مثبت به ۴۴ هزار و ۶۵۹ نفر رسید.

محمد طاهری، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان در این باره اظهار کرد: همچنین با فوت سه بیمار مبتلا به کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، آمار متوفیان کرونایی استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۲۴۳ نفر رسید.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار کرد: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۴۳۶ مورد بود که ۵۲ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: ۱۱ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۷ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.
طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۷۹۹، بهار ۹۷۳، تویسرکان یک هزار و ۱۶، رزن ۷۶۲، درگزین ۲۸۶، فامنین ۳۱۶ و کبودراهنگ یک هزار و ۲۱ نفر است.
وی افزود: همچنین تاکنون سه هزار و ۲۵۵ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۲۹۴ نفر در نهاوند و ۶ هزار و ۹۰۲ نفر نیز در شهرستان همدان به کرونا مبتلا و بستری شده اند.

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today