باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی ساوجبلاغ از کشف بیش از ۵ هزار عدد نوشیدنی‌های انرژی زای قاچاق از یک دستگاه خودروی کامیون در محور قزوین-کرج خبر داد.

سرهنگ علی سلیمانی، فرمانده انتظامی ساوجبلاغ گفت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ در حین گشت زنی در محور قزوین ـ کرج به یک دستگاه خودروی کامیون حامل بار مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسی از این خودرو تعداد ۵ هزار و ۲۸۰ قوطی نوشیدنی انرژی زای خارجی قاچاق کشف و یک نفر نیز در این خصوص دستگیر شد.
سرهنگ سلیمانی با اشاره به این که برابر نظر کارشناسان ارزش تقریبی کالای مکشوفه ۱۰ میلیارد ریال برآورده شده است، گفت: قاچاقچیان این محموله را از یکی از کشور‌های اروپایی به کشور وارد و از طریق مرز‌های غربی کشور قصد انتقال آن به پایتخت را داشتند.
فرمانده انتظامی ساوجبلاغ با اشاره به این که متهم با تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی، به مرجع قضایی معرفی شد، افزود: در این برهه سخت که عده‌ای از هموطنان با سختی گذران زندگی می‌کنند، عده‌ای سودجود با خارج کردن ارز از کشور برای کالا‌هایی بی ارزش، قصد دارند به اقتصاد کشور ضربه وارد کنند که فرزندان ملت در نیروی انتظامی از فعالیت این افراد جلوگیری خواهد کرد.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday