فارس/ مدیرعامل شرکت سبلان پارچه گفت: در مجموعه سبلان پارچه برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای صادرات تولیدات به کشورهای آسیایی و اروپایی هدف‌گذاری شده است.

انور حجازی‌نیا، مدیرعامل شرکت سبلان پارچه با اشاره به این مطلب اظهار کرد: کارخانه سبلان پارچه در اوایل دهه ۸۰ شمسی با کمک و مشاوره تاثیرگذار و راهبردی صاحب نظران، اساتید و دانشجویانی ایرانی و خارجی، با ارزشی بالغ بر ۳۲۰ میلیارد تومان بنیان‌گذاری شد.
وی افزود: ماشین‌آلات صنعتی مجموعه سبلان پارچه از ۱۴ کشور و ۵۴ شرکت خریداری شده است.
مدیرعامل شرکت سبلان پارچه بیان کرد: در طول سال‌های اخیر ناملایمتی بسیاری با مجموعه سبلان پارچه صورت گرفت، ولی خوشبختانه با حضور آیت‌الله رییسی در قوه قضائیه، نور امیدی بر پیکره تولید و صنعت تابید و اقدامات وی باعث شد کارخانه احیاء شود.
جهش اشتغال‌زایی در استان اردبیل
حجازی‌نیا بیان داشت: در طول ماه‌های گذشته، سعی کردیم کلیه انحرافات موجود چندساله را اصلاح کرده و کارخانه را به روال عادی خود بازگردانیم و در کمتر از ۵۰ روز ۵۰۰ نفر در سبلان پارچه مشغول به کار شدند که در مجموع، تعداد کارکنان از یک هزار و ۳۰۰ نفر گذشته و در آینده نزدیک به واسطه فعالیت سبلان پارچه یک جهش تولیدی در استان اردبیل رخ خواهد داد.
وی ادامه داد: برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته تا مجموعه سبلان پارچه طی دو شیفت ۱۲ساعته و در آینده نزدیک ۴ گروه طی ۳ شیفت به شکل شبانه‌روزی فعالیت داشته باشد.
مدیرعامل شرکت سبلان پارچه تصریح داشت: متولیان امور مالیاتی باید به حوزه اخذ مالیات از اقشار مختلف جامعه و گروه‌های تولیدی و صنعتی توجه ویژه داشته و در بخش اخذ مالیات، بازنگری‌های انجام شود.
برنامه‌ریزی برای صادرات گسترده تولیدات سبلان پارچه
وی تصریح کرد: در حوزه صادرات تولیدات سبلان پارچه به کشورهای هدف، اقدامات بسیار مثبتی انجام شده و در حوزه صادرات به کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز قراردادهایی منعقد شده است.
حجازی‌نیا با اشاره به تولید ۴۰ میلیون قطعه لباس گوناگون به غیر‌ از کت و شلوار در مجموعه سبلان پارچه، گفت: افزایش تولیدات قطعا باعث افزایش اشتغال در این مجموعه خواهد شد.

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today