ایرنا/ آسایشگاه جانبازان قطع نخاعی یزد با حضور استاندار و جمعی از مسوولان محلی به مناسبت میلاد امام‌رضا(ع)، روز سه‌شنبه در مرکز این استان افتتاح شد.

این آسایشگاه که با حضور جمعی از مسوولان و جانبازان در ارتباط تصویری با رئیس بنیاد شهید، جانبازان و امور ایثارگران کشور افتتاح شد با زیربنای ۵۸۰ مترمربع در ۲ طبقه و با صرف ۴۰ میلیارد ریال بودجه استانی از سوی این نهاد پیگیری، احداث و بهره‌برداری شد.
همچنین استاندار یزد با قدردانی از تلاش مسوولان در خدمت به جامعه هدف گفت: رسیدگی به نیازها و مطالبات جانبازان سرافراز یکی از رسالت مهم مسوولان است.
به گفته محمدعلی طالبی، بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده هم‌اکنون اسناد واگذاری زمین‌های مسکونی هزار و ۲۰۰ ایثارگر استان در حال انجام است تا برای ساخت و ساز اقدام کنند.
همچنین مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد اظهار کرد: ساختمان آسایشگاه جانبازان قطع نخاعی جایگزین ساختمان فرسوده شد و از بخش‌های مختلف استراحتگاه، اتاق پزشک و سایر امکانات برخوردار است.
حجت‌الاسلام عباس زارع با قدردانی از کسانی که رسالت خود را در این مورد انجام می‌دهند، افزود: ساخت این ساختمان ۲ سال به طول انجامید و هم‌اکنون به ۲۴ جانباز خدمت‌رسانی می‌کند.
همچنین در این مراسم سند زمین‌های ایثارگران استان یزد به آنان واگذار شد.


  

آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today