باشگاه خبرنگاران/ سارمی از تلاش ۱۰ ساعته تیم‌های واکنش سریع جمعیت هلال احمر خراسان شمالی برای نجات ۲ فرد گرفتار در ارتفاعات حصار عیسی خبر داد.

سارمی، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسانی شمالی گفت: پس از اعلام مرکز کنترل هماهنگی عملیات ،مبنی بر گرفتار شدن ۲ فرد در ارتفاعات حصار عیسی تیم واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان به منطقه اعزام شد.
وی افزود: دو نفر از اهالی روستا در مسیر برگشت از کوه از مسیر منحرف شده و در ارتفاعات گیر افتاده بودند، با توجه به صعب العبور بودن و سختی مسیر تیم دوم نیز به منطقه اعزام شد تا تیم اول را پشتیبانی نماید.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسانی شمالی عنوان کرد: در ساعت ۲۳ تیم سوم نیز به منطقه اعزام شد وپس از ساعت‌ها تلاش تیم‌های واکنش سریع برای دسترسی به ۲ فرد گرفتار در ارتفاعات، در ساعت ۳:۱۰ بامداد افراد در سلامت کامل به پایین کوه منتقل و تحویل خانواده شدند.
سارمی گفت: در این عملیات که به مدت ۱۰ ساعت به طول انجامید ۱۱ نفر در قالب ۳ تیم واکنش سریع با تجهیزات کامل کوهنوردی به منطقه اعزام شدند تا بتوانند افراد گرفتار در ارتفاعات را در نهایت صحت و سلامت به آغوش خانواده باز گردانند.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today