باشگاه خبرنگاران/ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: در شبانه روز گذشته یک نفر دیگر در چهارمحال و بختیاری بر اثر کرونا جان باخت.

مجید شیرانی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۷۷ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشته اند که از این تعداد ۶۶ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند.
وی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست ۹۲ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۲۰ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.
شیرانی اضافه کرد: هم اکنون ۱۷۶ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۴۲ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد یادآور شد: متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری هزار و ۱۳۸ نفر است.
وی ادامه داد: هم اکنون ۲۶ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday