رکنا/ رئيس پليس آگاهي استان لرستان از کشف يک فقره کلاهبرداري به ارزش ۲ ميليارد و ۸۰۰ ميليون ريال و دستگيري متهم در خرم آباد خبر داد.

سرهنگ عباس نظري، رئيس پليس آگاهي استان لرستان بيان داشت: در پي اعلام شکايت فردي به پليس آگاهي لرستان مبني بر اينکه  شخصي با بکارگيري روش هاي متقلبانه مبلغ کلاني را از وي کلاهبرداري است، موضوع به صورت ويژه در دستور کار کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداري قرار گرفت. 
وي در ادامه گفت: در تحقيقات بعمل آمده توسط ماموران محرز شد فرد شاکي يک واحد آپارتمان ۹۰ متري به مبلغ دو ميليارد و ۸۰۰ ميليون ريال از فردي خريداري مي کند و مبلغ مورد معامله را به صورت کامل پرداخت مي کند ولي پس از مدتي متوجه مي شود فروشنده ملک را با قيمت بيشتري به فرد ديگري فروخته است.
رئيس پليس آگاهي لرستان بيان داشت: در تحقيقات بعمل آمده توسط کارآگاهان پليس آگاهي مشخص شد فروشنده فردي کلاهبردار بوده و ملک مذکور را با تهيه قولنامه جعلي به افراد ديگري نيز فروخته است.
اين مقام انتظامي اظهار داشت: در اقدام بعدي ماموران موفق به شناسايي متهم و محل اختفاي وي شده و با هماهنگي مقام قضايي در عملياتي غافلگيرانه وي را دستگير کردند. 

آخرين خبر لرستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy