تسنيم/ فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان از کشف محموله‌هاي 50 تني شير خشک و شکر قاچاق در منطقه بلوچستان خبر داد.

سردار احمد طاهري، فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان اظهار کرد: روز گذشته مأموران انتظامي شهرستان ايرانهشر مستقر در ايست و بازرسي مسجد حضرت ابوالفضل(ع) هنگام کنترل خودروهاي عبوري در محور بم- ايرانشهر به يک دستگاه خودروي تريلي باري مشکوک و آن را متوقف کردند.
وي افزود: مأموران پس از متوقف کردن خودرو در بازرسي از آن مقدار 25 تن شير خشک قاچاق و فاقد مجوز حمل را کشف کردند که ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان اداره گمرک 10 ميليارد ريال برآورد شده است.
فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان با اشاره به اينکه در اين رابطه يک متخلف شناسايي و با تشکيل پرونده به مراجع قضايي معرفي شد، گفت: عزم پليس در برخورد با پديد قاچاق کالا به عنوان يکي از عوامل اصلي اخلال در نظام اقتصادي کشور جدي است و در اين راستا از شهروندان درخواست داريم اخبار و اطلاعات خود را در اين خصوص با تماس 110 در اختيار پليس قرار دهند.
طاهري در اعلام خبر ديگري از کشفبات قاچقا در استان ابراز کرد: در اجراي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي ماموران انتظامي شهرستان دشتياري هنگام کنترل تردد خودروهاي عبوري در محور مواصلاتي چابهار- "جکيگور" به يک دستگاه تريلي کانتينردار مشکوک شدند.
فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان افزود: مأموران پس از متوقف کردن خودرو در بازرسي از آن، 25 تن  شکر قاچاق و فاقد مجور قانوني را کشف کردند که کارشناسان اداره گمرک ارزش محموله قاچاق مکشوفه را چهار ميليارد و 250 ميليون ريال برآورد کردند. در اين رابطه يک نفر دستگير و با تشکيل پرونده به مراجع قضايي معرفي شد.

آخرين خبر سيستان و بلوچستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today