پايگاه اطلاع رساني پليس/ فرمانده انتظامي استان کرمان از کشف 460 کيلو و 800 گرم ترياک پي کار اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر "شرق تهران" و درگيري پليس "بم" با قاچاقچيان مسلح خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظري، فرمانده انتظامي استان کرمان اظهار کرد: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر "شرق تهران" با انجام اقدامات دقيق اطلاعاتي از ورود يک محموله سنگين مواد مخدر به حوزه شهرستان "بم" استان کرمان مطلع و اين موضوع را با ذکر نوع خودرو و زمان احتمالي ورود آن به پليس اين شهرستان گزارش دادند.
وي افزود: در اين رابطه ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر "بم" با رصد اطلاعاتي از تردد خودروي پژو مورد نظر در محدوده شهر"بروات" مطلع و با حضور ضربتي در اين مکان به اين خودرو دستور ايست دادند؛ اما راننده آن با سرعت زياد اقدام به فرار کرد و ماموران نيز بلافاصله به تعقيب و مراقبت آن پرداختند.
فرمانده انتظامي استان کرمان بيان کرد: ماموران پليس طي اين تعقيب و مراقبت با يک دستگاه خودروي پژو ديگر که راه پاک کن خودروي اول بود مواجه شدند که راننده آن با سد کردن مسير و تيراندازي به سمت ماموران قصد داشت به فرار خودروي اول کمک کند؛ اما راننده آن در مقابل آتش پر حجم ماموران از صحنه متواري و در ادامه خودروي اول با شليک دقيق به لاستيک هايش متوقف شد.
ناظري با اشاره به دستگيري راننده اين خودرو تصريح کرد: ماموران طي اين عمليات ضربتي از خودروي قاچاقچيان مسلح 460 کيلو و 800 گرم ترياک به همراه مقاديري مهمات و يک دستگاه بي سيم دستي کشف کردند که اقدامات اطلاعاتي جهت شناسايي و دستگيري ديگر متهم مرتبط با اين محموله و اساسا وارد ساختن ضربات سنگين تر به سوداگران مرگ در دستور کار قرار دارد.

آخرين خبر کرمان در اينستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar