تسنيم/ فرمانده انتظامي کردستان گفت: ۲۶۴دستگاه استخراج ارز ديجيتال غيرمجاز به ارزش ۱۰۰ميليارد ريال در عمليات پليسي در سنندج کشف شد.

سردار علي آزادي، فرمانده انتظامي کردستان از کشف 264 دستگاه استخراج ارز ديجيتال در اين شهرستان خبر داد و اظهار کرد: مأموران کلانتري 13 سنندج با اشراف اطلاعاتي و اقدامات پليسي موفق به شناسايي يک کارخانه متروکه در اطراف اين شهر شدند که در آن فردي اقدام به نگهداري دستگاه‌هاي استخراج ارز ديجيتال مي‌کرد.
وي افزود: مأموران با هماهنگي مراجع قضايي در بازرسي از اين کارخانه متروکه در سنندج 264 دستگاه استخراج ارز ديجيتال، 30 عدد بورد ماينر و 76 دستگاه پاور فاقد مجوز کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامي استان کردستان ارزش اين 264 ماينر غيرمجاز را 100 ميليارد ريال اعلام کرد و گفت: در اين رابطه يک نفر متهم شناسايي و دستگيري وي در دستور کار قرار دارد و پرونده به مراجع قضايي ارسال شده است.
سردار آزادي با بيان اينکه رصد، شناسايي و برخورد با تخلفات و قاچاق جزو برنامه‌هاي اولويت‌دار نيروي انتظامي استان کردستان است، تصريح کرد: شهروندان در صورت اطلاع از نگهداري هرگونه کالاي قاچاق و فعاليت اخلالگران اقتصادي در استخراج ارز ديجيتال بلافاصله موضوع را از طريق مرکز فوريت هاي پليسي 110 به مأموران انتظامي اطلاع دهند.

آخرين خبر کردستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online