ايرنا/ فرمانده انتظامي شهرستان سيرجان گفت: دو فقره خودروي سرقتي از حاجي آباد و اصفهان در سيرجان و نرماشير توقيف شد.

محمدرضا ايران نژاد، فرمانده انتظامي شهرستان سيرجان از کشف يک دستگاه وانت مزدا سرقت شده از شهرستان حاجي آباد و دستگيري سارق آن که اهل يکي از استان هاي شمالي کشور بود، خبر داد.
وي افزود: در پي اعلام مرکز مانيتورينگ استان کرمان مبني بر تردد يک دستگاه وانت مزدا  دو کابين سرقتي در محور بندرعباس- سيرجان بلافاصله ماموران به اين محور اعزام شدند.
فرمانده انتظامي شهرستان سيرجان افزود: در اين رابطه ماموران کلانتري ۱۷ با حضور فوري در اين محور خودروي مسروقه را شناسايي و متوقف کردند که مشخص شد سارق آن اهل استان گيلان بوده و اين خودرو را از شهر حاجي آباد به سرقت برده است.
ايران نژاد با اشاره به نقش نظارت تصويري و حضور ضربتي پليس در کشف اينگونه سرقت ها، اظهار کرد: اين سارق که گرفتار اعتياد و داراي ۱۰ فقره سابقه سرقت خودرو از استان هاي مختلف نيز بود به منظور انجام بازجويي و تحقيقات تکميلي به پليس آگاهي منتقل شد.
همچنين جانشين فرمانده انتظامي نرماشير نيز گفت: يک دستگاه خودروي زامياد سرقت شده از اصفهان کمتر از ۲۴ ساعت در اين شهرستان توقيف و دو سارق ان دستگير شدند.
عليرضا علي آبادي افزود: در پي اعلام سامانه پايش تصويري، مبني بر ورود يک دستگاه خودرو زامياد سرقتي از استان اصفهان به حوزه استحفاظي شهرستان نرماشير، رسيدگي به موضوع با اجراي طرح مهار در دستور کار قرار گرفت.
وي ادامه داد: در اين رابطه ماموران يگان امداد، محور بم- نرماشير را تحت کنترل خود قرار دادند و به محض مشاهده خودروي مذکور طي عملياتي منسجم آن را متوقف و در اين رابطه دو نفر را دستگير کردند.
جانشين فرمانده انتظامي شهرستان نرماشير در پايان با اشاره به تشکيل پرونده و معرفي متهمان به مرجع قضايي، خاطرنشان کرد: شهروندان به هشدارهاي انتظامي توجه ويژه اي داشته باشند و خودروهاي خود را به سيستم هاي بازدارنده از جمله ردياب مجهز کنند.

آخرين خبر کرمان در اينستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar