باشگاه خبرنگاران/ طي ۲۴ ساعت گذشته يک نفر ديگر در استان چهارمحال و بختياري بر اثر ابتلا به ويروس کرونا جان خود را از دست دادند.

مجيد شيراني، رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد گفت: طي ۲۴ ساعت گذشته ۳۲۷ بيمار با علائم باليني مشکوک به بيماري کرونا به مراکز بهداشتي و درماني سرپايي و بيمارستاني استان مراجعه داشته اند که از اين تعداد ۶۹ بيمار با علايم مشکوک به اين بيماري در مراکز درماني بستري شده‌اند.
وي افزود: طي ۲۴ ساعت گذشته نتيجه تست ۸۴ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپايي و ۲۷ نفر از بستري شدگان مشکوک به کوويد_۱۹ در مراکز بيمارستاني استان، مثبت قطعي اعلام شد.
شيراني اضافه کرد: هم اکنون ۱۹۸ بيمار مثبت قطعي و مشکوک به بيماري کرونا در مراکز درماني استان تحت مراقبت و درمان هستند که از اين تعداد ۱۴۹ نفر مثبت قطعي و مابقي در انتظار پاسخ نتايج آزمايشات براي رد يا تاييد بيماريشان هستند.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي شهرکرد ادامه داد: متاسفانه طي ۲۴ ساعت گذشته يک مورد جديد فوتي ناشي از ابتلا به بيماري کوويد_۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتي‌هاي ناشي از ابتلا به اين بيماري در چهارمحال و بختياري يک هزار و ۱۵۴ نفر است.
وي گفت: هم اکنون ۲۰ بيمار با شرايط بحراني و حال عمومي نسبتاً بد در بخش‌هاي مراقبت ويژه مراکز درماني استان تحت مراقبت و درمان هستند.

آخرين خبر چهارمحال و بختياري در اينستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday