هه وال موکريان/ شهردار سيمينه گفت: يک دستگاه کاميون حامل "کاه و کولش" در روستاي "گل مرزنگ" از توابع اين بخش بر اثر اتصال جريان برق دچار حريق شد و در آتش سوخت.

رحيم قرني، شهردار سيمينه اظهار کرد: اين کاميون که اقدام به بارگيري بسته‌هاي کاه و کولش در اين روستا کرده بود، به دليل برخورد با سيم‌هاي برق اين روستا دچار آتش سوزي شد. 
وي ادامه داد: براي اطفاي حريق اين کاميون دو دستگاه ماشين آتش‌نشاني به همراه ۶ آتش‌نشان از شهر سيمينه و سه نفر آتش نشان به عنوان نيروي کمکي به محل حادثه اعزام شدند. 
شهردار سيمينه اضافه کرد: با وجود تلاش آتش‌نشانان به علت وسعت آتش، اين کاميون به همراه همه بار آن که بالغ بر ۱۵ تن بود، به طور کامل در آتش سوخت.
وي علت حادثه را رعايت نکردن اصول ايمني از سوي راننده کاميون عنوان و ابراز کرد: راننده خودرو بايد هنگام حرکت در حريم روستا بسته‌هاي کلوش را با چادر مي‌پوشاند، ولي با اهمال کاري خود در اين زمينه موجب اتصال جريان برق و سرايت آن به بار کاميون و در نتيجه بروز آتش‌سوزي شد.
قرني با بيان اينکه اين آتش سوزي بيش از ۱۰ ميليارد ريال خسارت برجاي گذاشت، اضافه کرد: در اين حادثه به کسي آسيب جاني وارد نشد.

آخرين خبر آذربايجان غربي در اينستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today