صدا و سيما/ فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان از کشف 376 کيلو مواد افيوني در عمليات مقتدرانه تکاوران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "سراوان" خبر داد.

سردار احمد طاهري، فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان اظهار کرد: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر "سراوان" با اشراف اطلاعاتي خود سرنشينان مسلح يک دستگاه خودروي پژو 405 که قصد جابه جايي محموله مخدر از مناطق مرزي آن شهرستان به مرکز کشور داشتند را شناسايي کردند.
وي افزود: جان برکفان پليس مبارزه با مواد مخدر پس از رد زني و تعقيب و مراقبت هاي ويژه عصر ديروز خودروي قاچاقچيان را در يکي از محورهاي کوهستاني منطقه "آسپيچ " شناسايي و به آنها دستور ايست دادند.
فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان تصريح کرد: قاچاقچيان مسلح که خود را در حلقه محاصره پليس گرفتار ديدند با رها کردن خودروهاي حامل مواد و تير اندازي به مأموران به سمت ارتفاعات محل فراري شدند.
طاهري تصريح کرد: در اين عمليات يک نفر از قاچاقچيان دستگير و در بازرسي از خودروي آنها 376 کيلو حشيش به همراه يک قبضه سلاح کلاش با 32 فشنگ جنگي کشف شد.
فرمانده انتظامي سيستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقيقات براي شناسايي و دستگيري ديگر اعضاي فراري اين باند بر عزم جدي پليس استان در برخورد با پديده خانمان سوز قاچاق مواد مخدر تأکيد کرد و از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در اين خصوص با تماس 110 در اختيار پليس بگذارند.

آخرين خبر سيستان و بلوچستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today