ايرنا/ فرمانده انتظامي استان اردبيل از کشف ۱۰۶ تن انواع نهاده دامي قاچاق و خارج از شبکه توزيع  به ارزش بيش از ۱۵ ميليارد ريال در شهرستان بيله سوار خبر داد.

سردار هوشنگ حسيني، فرمانده انتظامي استان اردبيل در اين رابطه گفت: در تداوم اجراي طرح تشديد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و پيشگيري و مقابله با فعاليت‌هاي مجرمانه قاچاقچيان، به دنبال دريافت گزارش هاي مردمي مبني بر توزيع خارج از شبکه انواع نهاده هاي دامي در بخش "جعفر آباد" شهرستان بيله سوار بررسي موضوع در دستور کار ماموران پليس امنيت عمومي قرار گرفت.
وي افزود: ماموران پليس امنيت عمومي با انجام بررسي هاي لازم و تحقيقات محلي از صحت گزارش هاي دريافتي اطمينان حاصل کردند.
وي اظهار کرد: ماموران پس از هماهنگي با دستگاه قضايي موفق شدند، توزيع کننده خارج از شبکه نهاده هاي دامي را در عملياتي هوشمندانه دستگير کنند.
فرمانده انتظامي استان اردبيل با اشاره به شناسايي انبار متعلق به مجرم دستگير شده اضافه کرد: ماموران در بازرسي از اين انبار ۱۰۶ تن نهاده دامي از نوع ذرت و سبوس کشف و ضبط کردند.
سردار حسيني ادامه داد: کارشناسان ارزش ريالي نهاده هاي دامي کشف شده را بيش از ۱۵ ميليارد ريال اعلام کرده اند.
وي همچنين گفت: پرونده‌اي در اين رابطه تشکيل و براي بررسي و سير مراحل قانوني تحويل سيستم قضايي شد.
وي با اشاره به اينکه اقدام ماموران پليس امنيت عمومي باعث رضايت مردم و مسئولان استان شده است، افزود: مبارزه با قاچاق کالا يکي از اولويت‌هاي اصلي نيروي انتظامي بوده و شهروندان مي‌توانند در صورت اطلاع يا مشاهده هرگونه فعاليت مجرمانه قاچاقچيان، مراتب را در اسرع وقت از طريق سامانه ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.

 
  
  

آخرين خبر اردبيل در اينستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today