نماد آخرین خبر

ایستگاه تلفن ۴۹۰ خانوار روستایی قزوین به نسل سوم و چهارم ارتقا یافت

منبع
ايرنا
بروزرسانی
ایستگاه تلفن ۴۹۰ خانوار روستایی قزوین به نسل سوم و چهارم ارتقا یافت

ايرنا/ مدير ارتباطات سيار منطقه قزوين از ارتقاي سه ايستگاه تلفن روستايي استان با ۴۹۰ خانوار به نسل سوم و چهارم تلفن همراه خبر داد.

طاهر رجبي مدير ارتباطات سيار منطقه قزوين روز سه‌شنبه اظهار داشت: شرکت مخابرات منطقه قزوين همواره توجه خاصي به مناطق روستايي در خصوص بهره‌مندي روستاييان از سامانه‌هاي ارتباطي داشته و همزمان با شيوع ويروس کرونا نيز با توجه به نياز روزافزون به سرويس‌هاي مخابراتي، اقدامات قابل توجهي را در سطح استان به انجام رسانده است.
وي ادامه داد: در همين راستا، ايستگاه‌هاي تلفن همراه روستاي پرسپانج از توابع  شهرستان آوج با يک هزار و ۸۵ نفر، روستاي مهين با ۴۵۶ جمعيت از توابع شهرستان تاکستان و روستاي اردک با ۲۷۵ جمعيت از توابع شهرستان قزوين به تکنولوژي نسل سوم و چهارم تلفن همراه ارتقا يافتند.
مدير ارتباطات سيار مخابرات منطقه قزوين اضافه کرد: با ارتقا تکنولوژي نسل سوم و چهارم در روستاهاي ياد شده، جمعيتي بالغ بر يک هزار و ۸۴۰ نفر از اين امکانات و به منظور استفاده از اينترنت تلفن همراه در فعاليت‌هاي روزانه، به خصوص در حوزه آموزشي و درسي بهره‌مند شده و مخابرات منطقه قزوين نيز با تلاش کارکنان خود توانسته اين امکانات را در اختيار روستاييان منطقه قرار دهد.
رجبي يادآور شد: اميدواريم در سال پيش رو و با توجه به نياز مردم استان بتوانيم در اسرع وقت ساير روستاهاي منطقه را از چنين امکاناتي بهره‌مند کنيم.

آخرين خبر قزوين در اينستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today