نماد آخرین خبر

رایکا حریف تیم مدعی بادران نشد

منبع
صدا و سيما
بروزرسانی
رایکا حریف تیم مدعی بادران نشد

صدا و سيما/ تيم رايکا بابل ۳ بر ۱ مغلوب تيم مدعي بادران تهران شد.

هفته سي و سوم و ماقبل پاياني مسابقات ليگ دسته يک فوتبال باشگاه‌هاي کشور از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقيقه ديشب با انجام ۹ بازي همزمان در شهر‌هاي مختلف برگزار شد که در يکي از ديدار‌هاي حساس اين هفته تيم رايکا بابل در ورزشگاه کارگران تهران، مهمان تيم مدعي بادران بود که نتيجه را ۳ بر ۱ به ميزبان واگذار کرد.
گل‌هاي تيم بادران تهران را در اين بازي ايمان غلامي دقيقه ۱۲، احسان پيرهادي دقيقه ۶۵ و ياسر فيضي دقيقه ۹۵ از روي نقطه پنالتي به ثمر رساندند و تنها گل تيم رايکا بابل را مهرداد قاسمي نژاد در دقيقه ۸۹ وارد دروازه بادران کرد.
رايکا در اين بازي علي خسرو نژاد بهترين گلزن خود را به دلايل نامعلومي به همراه نداشت. اميرمحمد منصف مهاجم جوان تيم رايکا هم با دريافت کارت زرد دوم در دقيقه ۹۰ از زمين مسابقه اخراج شد و رايکا ۱۰ نفره در وقت‌هاي اضافه، گل سوم را دريافت کرد.
بازيکنان رايکا در اين بازي نتوانستند خودشان را نشان دهند و بازي را به حريف واگذار کردند تا تيم بادران در کورس قهرماني و صعود به ليگ برتر بماند.
جدال جذاب استقلالي‌هاي سابق اين بار در قامت مربي دو تيم در اين بازي ديدني بود. تيم بادران با هدايت اميد روانخواه عزم خود را جزم کرده تا با غلبه بر رايکا مسير خود را براي صعود به ليگ برتر هموار کند و شاگردان پيروز قرباني در تيم رايکا هم نتوانستند جلودار آن‌ها باشند.
ديدار رفت اين دو تيم در ورزشگاه شهداي سيمرغ برگزار شد که رايکايي‌ها با يک کامبک جذاب موفق شدند در نيمه دوم با وجود اينکه با نتيجه دو بر صفر از حريف متمول خود عقب بودند، سه گل بزنند و در پايان نيز با نتيجه ۳ بر ۲ به پيروزي ارزشمندي در مقابل تيم بادران تهران برسند. اما بادران در اين بازي ضمن انتقام شکست دور رفت، در جدال براي ليگ برتري بايد تا هفته اينده منتطر باشد.
تيم فوتبال رايکا بابل با اين شکست با ۱۰ پيروزي، ۱۰ تساوي و ۱۳ شکست ۴۰ امتيازي باقي ماند و در رده چهاردهم جدول رده بندي رقابت‌هاي ليگ دسته اول فوتبال باشگاه‌هاي کشور قرار گرفت و با توجه به نتايج ديگر بازي‌ها، تيم رايکا از منطقه سقوط به ليگ دسته دو فرار کرد.

آخرين خبر مازندران در اينستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today