نماد آخرین خبر

مهریزی‌ها آب ندارند؛ آب ادارات پرمصرف قطع می‌شود

منبع
فارس
بروزرسانی
مهریزی‌ها آب ندارند؛ آب ادارات پرمصرف قطع می‌شود

فارس/ فرماندار مهريز با بيان اين که از ساعت 12 تا 6 صبح مردم اين شهرستان آب ندارند، گفت: بر اساس تصميمات گرفته شده از اين پس انشعاب آب ادارات پرمصرف در شهرستان مهريز قطع مي شود.

رضا زارع زاده، فرماندار مهريز با بيان اين‌که مردم شهرستان مهريز با کمبود شديد آب مواجه هستند تا جايي که از ساعت ۱۲ تا ۶ صبح آب آنها قطع مي شود، اظهار کرد: مديريت منابع آبي به همکاري و همراهي مستمر آحاد نياز دارد.
وي افزود: تاکنون اخطارات جدي به ادارات شهرستان مهريز در خصوص مصرف بهينه و رعايت اجراي نکات دستوري براي کاهش مصرف آب داده شده و اگر رعايت نکنند برخورد قانوني و جدي خواهيم داشت.
فرماندار مهريز قطع انشعاب آب ادارات پرمصرف در اين شهرستان را از جمله اقدامات در دستور کار دانست و گفت: ادارات پرمصرفي که اخطار قطع آب يا آب آنها قطع مي‌شود نام آنها نيز در فضاي مجاز و از طريق رسانه‌ها اعلام خواهد شد.
زارع زاده از اجرايي نشدن مصوبات شوراي بحران در شهرستان مهريز گلايه و تصريح کرد: در صورت تکرار مجبور به برخورد جدي خواهيم بود.
وي بيان کرد: چاه آبي با قابليت برداشت روزانه ۷ تا ۸ ليتر بر ثانيه جهت آبياري فضاي سبز بزودي با همکاري شهرداري و اداره آب و فاضلاب مهريز وارد مدار و مورد استفاده قرار مي‌گيرد.
زارع زاده تصريح کرد: با موکل کردن آبياري‌هاي فضاي سبز به ساعات پاياني شب از پژمردگي گياهان کاسته مي شود و بار ترافيکي شهرستان نيز کاهش پيدا مي‌کند.

آخرين خبر يزد در اينستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today