نماد آخرین خبر

منطقه فناوری‌های برتر همدان تا ۲ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد

منبع
ايرنا
بروزرسانی
منطقه فناوری‌های برتر همدان تا ۲ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد

ايرنا/ نماينده مردم همدان و فامنين گفت: منطقه ويژه فناوري‌هاي برتر همدان با ۹۰ درصد پيشرفت فيزيکي تا ۲ ماه آينده تکميل و به بهره‌برداري مي‌رسد.

حميدرضا حاجي بابايي، نماينده مردم همدان و فامنين در آيين افتتاح طرح هاي صنعتي و توليدي استان همدان اظهار کرد: امروز ۲۶ پروژه در شهرک‌هاي صنعتي استان همدان با ۷۰ ميليارد تومان اعتبار و اشتغالزايي ۵۰ نفر به بهره برداري رسيد.
وي اظهار کرد: اين پروژه ها در دسته طرح هاي بزرگ و ملي استاني نيستند اما کمک شاياني به گردش چرخه صنعت استان همدان خواهند کرد.
حاجي بابايي گفت: اقدامات خوبي در منطقه ويژه اقتصادي جهان آباد و همچنين منطقه مبتني بر فناوري‌هاي برتر استان انجام شده که با بهره برداري از آن‌ها ظرفيت صنعتي، توليدي و اقتصادي استان همدان ۲ برابر مي‌شود.
وي اظهار کرد: منطقه ويژه مبتني بر فناوري‌هاي برتر استان، ۵۰ هکتار وسعت دارد که ۵۰۰ هکتار ديگر نيز به وسعت آ« افزوده خواهد شد.
نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي تصريح کرد: همدان چهارمين استان برتر در حوزه فناوري ها به عنوان پايلوت اين حوزه در کشور انتخاب شده است.
به گفته وي، با همت مديران اجرايي استان همدان امروز شاهد بهره برداري از ۶۷ طرح صنعتي و توليدي با اشتغالزايي ۷۰۰ نفر در سطح استان بوديم.

 
  
  

آخرين خبر همدان در اينستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today