نماد آخرین خبر

انجام تست کرونا از مسافران پروازهای زاهدان-اهواز

منبع
ايسنا
بروزرسانی
انجام تست کرونا از مسافران پروازهای زاهدان-اهواز

ايسنا/ فرمانده قرارگاه نظارتي و عملياتي ستاد مديريت کرونا در خوزستان از انجام تست از مسافران پروازهاي زاهدان – اهواز خبر داد.

ولي‌الله حياتي، فرمانده قرارگاه نظارتي و عملياتي ستاد مديريت کرونا در خوزستان اظهار کرد: در اين جلسه در خصوص کنترل مرزها و ايجاد قرنطينه بحث و مقرر شد در خرمشهر و سوسنگرد مکان‌هايي براي قرنطينه ايرانياني که تست کروناي آن‌ها مثبت مي‌شود، در نظر گرفته شود.
وي افزود: همچنين بايد از مسافران پروازهاي زاهدان به اهواز تست گرفته شود. در خصوص قرنطينه مبتلايان نيز تصميم‌گيري شده است.
فرمانده قرارگاه نظارتي و عملياتي ستاد مديريت کرونا در خوزستان گفت: ميزان رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي در خوزستان به کمتر از ۶۵ درصد رسيده و نگران‌کننده است. توصيه مي‌شود مردم حتما رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي به ويژه استفاده از ماسک و پرهيز از حضور در تجمعات را در دستور کار خود قرار دهند.
حياتي بيان کرد: وضعيت خوزستان شکننده است و اگر رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي جدي گرفته نشود، هر آن ممکن است درگير موج کرونا شويم.
وي افزود: به اين منظور اکيپي مامور شده تا از دستگاه‌هاي خدمات‌رسان به ويژه بانک‌ها و آزمايشگاه‌ها که محل مراجعه مردم هستند، بازرسي ويژه شود تا رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي افزايش يابد. اميدواريم با تمهيدات اتخاذشده، از اين شرايط عبور کنيم.

آخرين خبر خوزستان در اينستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today