نماد آخرین خبر

مهابادی: شاهین بوشهر فراتر از انتظارات بود

منبع
فارس
بروزرسانی
مهابادی: شاهین بوشهر فراتر از انتظارات بود

فارس/ سرمربي تيم فوتبال شاهين شهرداري بوشهر گفت: بضاعت شاهين براي ميانه جدول بود؛ اما با تلاش بازيکنان يک پله از سطح انتظارات بالاتر رفتيم.

داوود مهابادي، سرمربي تيم فوتبال شاهين شهرداري بوشهر در مورد شکست شب گذشته تيم شاهين شهرداري بوشهر مقابل فجر سپاسي شيراز، اظهار کرد: قبل از بازي به بازيکنان تيم گفته بودم تيمي برنده است که اشتباهات کمتري داشته باشد. ديروز روز بچه‌هاي ما نبود و اشتباهات فردي منجر به باز شدن دروازه تيم‌مان شد. تيم حريف از موقعيت‌هاي خودش بهتر استفاده کرد و به برد رسيد.
وي در مورد شانس صعود به ليگ برتر که با شکست شب گذشته تيمش از دست رفت، عنوان کرد: در شرايطي مي‌توانستيم به صعود اميدوار باشيم که هوادار و بادران امتياز از دست مي دادند؛ اما اين دو تيم بازي خودشان را با پيروزي پشت سر گذاشتند. ما در نيم‌فصل دوم نهايت تلاشمان را به کار گرفتيم و توانستيم خودمان را به کورس مدعيان برسانيم. به نوعي شاهين بوشهر فراتر از انتظارات کار کرد؛ اما به هرحال اين اتفاق نيفتاد و ان‌شاءالله در فصل بعد تيم با قدرت بيشتري در مسابقات حاضر شود.
مهابادي در مورد اينکه تيم شاهين با حضور او روي نيمکت خودش را به جمع مدعيان رساند و شانس صعود به دست آورد، گفت: واقعا هرچه در توان‌مان بود را به کار گرفتيم. کل اعضاي تيم تلاش کردند تا جايگاه خوبي به دست بياوريم. ضمن اينکه بايد از زحمات فراز کمالوند و همکارانش در نيم فصل تشکر کنم. هدفگذاري شاهين با توجه به شرايطي که داشت و صحبت‌هايي که من با مسئولان باشگاه و شهرداري داشتم، ماندن در ليگ آزادگان بود. تيم کارش را در ابتداي فصل دير شروع کرد. من هم در نيم‌فصل دوم اضافه شدم و زمان زيادي براي ترميم تيم نداشتيم. بضاعت شاهين براي ميانه جدول بود؛ اما با تلاش بازيکنان يک پله از سطح انتظارات بالاتر رفتيم و شانس صعود هم پيدا کرديم که به هرحال قسمت نبود.
وي در مورد ادامه همکاري با شاهين براي فصل آينده گفت: قرارداد من تا پايان اين فصل است. هنوز با هيچ تيمي مذاکره نکرده‌ام و تصميمي نگرفته‌ام. از مجموعه شاهين و مسئولان شهرداري و بوشهر تشکر مي‌کنم. ارتباط خوبي با هم داريم. بايد پس از پايان مسابقات صحبت کنيم و ببينيم شرايط چگونه خواهد بود و چه اتفاقي مي‌افتد.
سرمربي شاهين بوشهر در مورد اينکه چه تيمي شانس بيشتري براي صعود به ليگ برتر دارد، عنوان کرد: امسال و تا همين دو هفته پيش، 9-8 تيم شانس صعود داشتند. اين اتفاق براي اولين بار بود که در ليگ يک رخ مي‌داد و بازي‌ها بسيار فشرده و نزديک بودند. الان سه تيم شانس صعود دارند و حتما استحقاق اين را داشته‌اند؛ اما بر اساس جدول بازي‌ها فکر مي‌کنم شانس فجر سپاسي و هوادار براي رسيدن به ليگ برتر بيشتر است.
وي افزود: بازي‌هاي امسال ليگ آزادگان در نيم‌فصل دوم کيفيت بيشتري داشت. مسئولان برگزاري مسابقات زحمات زيادي کشيدند و بايد به آن‌ها خسته نباشيد گفت. چينش داوري‌ها هم نسبت به قبل بهتر بود.
مهابادي در خصوص بحث تباني و شرط‌بندي که در هفته‌هاي پاياني داغ شد، اظهار کرد: ممکن است يک بازيکن اشتباهي در زمين مرتکب شود؛ اما بر اساس شنيده‌ها و گفته‌ها نمي‌توان قضاوت کرد. در تيم خودمان شاهد چنين مسائلي نبودم و تيم‌هاي ديگر را نمي‌دانم. ما هم شنيده‌ايم که تماس‌هايي با برخي بازيکنان گرفته مي‌شود. کميته اخلاق بايد اين مسائل را رصد کند و به کمک مجوزهاي قضايي آن را کنترل کند.
وي تصريح کرد: چنانچه موردي ثابت شد بايد با متخلفان به صورت جدي و محکم برخورد شود. به عنوان مثال در کره جنوبي مادام‌العمر محروم کردند. در کشور ما هم با افرادي که تخلف مي‌کنند يا در اطراف تيم‌ها مي‌چرخند بايد طوري برخورد شود که ديگر در فوتبال نباشند، البته کنترل اين مساله کار خيلي سختي است.
سرمربي شاهين در مورد سقوط چوکا به ليگ دو و ناراحتي شديد فرشاد پيوس، گفت: او از اسطوره‌هاي فوتبال ما و از نظر اخلاقي فوق‌العاده است. وقتي اشک‌هاي او را ديدم و صحبت‌هايش را شنيدم، خيلي ناراحت شدم. پيوس امسال هم خيلي خوب کار کرد و با اين اتفاق چيزي از ارزش‌هاي او کم نمي‌شود. چوکا هم تيم منظم و خوبي بود؛ اما تقدير فوتبال همين است. اميدوارم فصل آينده به ليگ يک برگردد.

آخرين خبر بوشهر در اينستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar