نماد آخرین خبر

افزایش ساعات کاری ناوگان اتوبوسرانی تبریز

منبع
برنا
بروزرسانی
افزایش ساعات کاری ناوگان اتوبوسرانی تبریز

برنا/ مديرعامل شرکت واحد اتبوسراني تبريز و حومه گفت: با توجه به طولاني بودن روز و افزايش تقاضاي سفر و لزوم رعايت دستور العمل هاي بهداشتي و فاصله اجتماعي از امروز ساعات فعاليت ناوگان در روزهاي عادي از ساعت ۶ صبح الي ۲۱ خواهد بود.

ايمان غني زاده، مديرعامل شرکت واحد اتبوسراني تبريز و حومه اظهار کرد: خدمات ناوگان اتوبوسراني در روزهاي جمعه و تعطيل نيز  از ساعت هفت صبح شروع و تا ساعت ۲۰ و ۳۰ دقيقه ادامه خواهد داشت.
وي ادامه داد: پس از اتمام فعاليت اتوبوس ها در مسير تندرو خط شبانه نيز با استفاده از ناوگان بخش خصوصي تحت نظارت در اين مسير فعال خواهد کرد.
مديرعامل شرکت واحد اتبوسراني تبريز و حومه با اشاره به اينکه جهت رعايت دستورالعمل هاي بهداشتي ابلاغي ستاد مقابله با کرونا، ناظرين و بازرسين شرکت واحد اجازه سوار شدن به اتوبوس به مسافرين فاقد ماسک را نخواهند داد، تصريح کرد: از شهروندان محترم خواهشمنديم در زمان استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومي ضمن استفاده از ماسک و رعايت فاصله اجتماعي از کارت بليت الکترونيکي شخصي استفاده نمايند.
غني زاده در پايان از شهروندان خواست ضمن همکاري در جهت رعايت پروتکل هاي بهداشتي، درصورت مشاهده هرگونه تخلف نظارتي و يا پيشنهاد وانتقاد،  مراتب را به سامانه پيام کوتاه ۳۰۰۰۵۷۰۵۵۵  اعلام کنند تا در اسرع وقت بررسي و رسيدگي شود.آخرين خبر آذربايجان شرقي در اينستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today