نماد آخرین خبر

روحانی قلابی بهنوش بختیاری را فریب داد؛ پرونده قتل روحانی در تهران فاش کرد

منبع
رکنا
بروزرسانی
روحانی قلابی بهنوش بختیاری را فریب داد؛ پرونده قتل روحانی در تهران فاش کرد

رکنا/ قتل روحاني در محله چيتگر قلابي بودن اين روحاني را فاش کرد و اين درحالي است که روحاني نما ادمين بهنوش بختياري است.

بهنوش بختياري پرده از قتل روحاني در پيج اينستاگرامي اش برداشت و عکسي انتشار داد که مردي با هويت همتي در لباس روحانيت با عمامه سيدي بود و با او سلفي انداخته بود.

اما قتل روحاني در محله چيتگر توسط يک زن و شوهر پرده از روحاني نما بودن او برداشت شوک آورتر از قتل روحاني در تهران راز او بود و زوج قاتل در پرونده  قتل روحاني دروغين  در بازجويي ها پرده از انگيزه خود برداشته اند که هنوز مورد تاييد قرار نگرفته است.

قتل روحاني قلابي در محله چيتگر

شنبه 19 تيرماه بود که ماجراي کشف جنازه يک مرد در چيتگر به  ماموران کلانتري 145 وردآورد مخابره شد و با دستور بازپرس وهابي از دادسراي امورجنايي تهران تيمي از ماموران اداره 10 پليس آگاهي وارد عمل شدند تا با شناسايي صاحب جنازه بتوانند رازگشايي کنند.

بازداشت زن و شوهر در  قتل روحاني قلابي
معاينه جنازه نشان مي داد مقتول با ضربات چاقو به قتل رسيده است و کارآگاهان با رديابي مشخصات مقتول خيلي زود با يک زن متاهل برخوردند که مي توانست کليد اسرار اين قتل باشد.
اين زن جوان بازداشت شد و خيلي زود اقرار کرد با همدستي شوهرش دست به اين قتل زده اند و در حاليکه فرضيه هايي مانند سرقت در انگيزه اين زن و شوهر مطرح است آنان رفتارهاي نادرست مقتول انگيزه اي در قتل او دانستند.

افشاي راز روحاني قلابي ادمين بهنوش بختياري در پرونده قتل روحاني
درحاليکه تجسس ها نشان مي داد مقتول يکي از فن پيج هاي معروف بهنوش بختياري بازيگر معروف سينما و تلويزيون ايران است اقدامات اطلاعاتي فاش کرد روحاني همتي به هيچ عنوان روحاني و سيد نبوده است و با پوشيدن لباس روحانيت خيلي ها از جمله بهنوش بختياري را فريب داده است.
بنابه اين گزارش؛ تحقيقات همزمان پليس با بازجويي از قاتلان روحاني قلابي روي اقدامات متقلبانه مقتول و فريبکاري هايش با سو استفاده از لباس روحانيت متمرکز است .

آخرين خبر تهران در اينستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran