ايرنا/ جانشين پليس راهور تهران بزرگ با اشاره به رانندگاني که با پوشش و مخدوشي پلاک اقدام به تردد در بازه زماني منع تردد شبانه مي‌کنند، گفت: برابر ماده ۷۲۰ قانون مجازات اسلامي مخدوشي و هرگونه تغيير در ارقام پلاک وسيله نقليه مجازات حبس از ۶ ماه تا يک‌سال را براي متخلفان در پي دارد.

سرهنگ "سيد ابوالفضل موسوي‌پور"جانشين پليس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: طرح تشديد برخورد با ترددهاي شبانه يا همان منع تردد کرونايي در سطح شهر تهران، معابر بزرگراهي و برخورد با رانندگان متخلف در دستور ويژه کار پليس راهور تهران بزرگ قرار دارد.
وي اظهار داشت: برخلاف تصور برخي شهروندان در خصوص به ثبت نرسيدن جريمه‌ها به ويژه در اين ۶ روز تعطيلي، دوربين‌ها همانند روز نخست و با اعلام ستاد ملي مبارزه با کرونا فعال است و رانندگاني که بدون مجوز وارد محدوده شوند، مورد اعمال قانون قرار مي‌گيرند.
اين مقام انتظامي از رانندگان تهراني خواست به علت شيوع گسترده بيماري کرونا، از تردد در سطح شهر و در ساعات اعلامي و رفتن به دورهمي‌ها و مهماني‌ها به خاطر حفظ جان خود و ديگران خودداري کنند. همچنين تردد خود را مديريت و به بعد از ساعت ۲۲ موکول نکنند.
همه ادارات، سازمان‌ها، بانک‌ها، تالارهاي مطالعه کتابخانه ملي ايران، سالن‌هاي سينما و تئاتر، بازار تهران و اصناف در استان‌هاي تهران و البرز از ۲۹ تيرماه تا سوم مرداد ماه به مدت ۶ روز تعطيل است که از اين ميزان، سه روز تعطيلات ناشي از کرونا و سه روز ديگر نيز، تعطيلات رسمي و پايان هفته خواهد بود.
اعمال محدوديت‌هاي پليس راه نيز از ساعت ۱۸ روز ۲۸ تير آغاز و تا ۷ صبح روز چهارم مرداد ادامه دارد؛ همه مجوزهايي که از سوي فرمانداري‌ها صادر شده‌اند لغو و تردد ممنوع است.
طرح منع تردد شبانه در معابر پايتخت از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد اجرا مي‌شود.

آخرين خبر تهران در اينستاگرام :
https://instagram.com/online.tehran