ديار جنوب/ دبير ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به بستري بودن 556 نفر در بخش‌هاي کرونايي، گفت: 9 هم استاني ديگر بر اثر اين ويروس جان خود را از دست دادند.

سعيد کشميري، دبير ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 147 بيمار جديد در بخش‌هاي کرونايي بيمارستان‌هاي استان بوشهر بستري‌شده‌اند که از اين تعداد ابتلاي 68 مورد به کرونا مثبت، قطعي است.
وي با اشاره به اينکه اکنون 48 نفر در بخش مراقبت‌هاي ويژه هستند، افزود: از اين مجموع موارد بستري در بخش‌هاي ويژه کرونايي، 13نفر در وضعيت حاد اين بيماري قرار دارند.
کشميري درباره نتايج موارد فوتي ناشي از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بيان کرد: متاسفانه امروز 9 مورد فوتي ناشي از ابتلا به کرونا 6 آقا با 64، 63، 57، 63، 42 و 63 سال سن با سابقه بيماري زمينه اي مغزي، فشارخون، ديابت، قلبي و کليوي و سه خانم با 83، 75و 64 سال سن با سابقه بيماري زمينه اي ديابت و فشار خون در استان بوشهر به ثبت رسيد.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 88 بيمار نيز باحال عمومي خوب از بيمارستان‌هاي استان بوشهر ترخيص شده‌اند، که از اين تعداد 60 نفر از آنها مثبت قطعي بوده‎اند.
وي افزود: تاکنون 1380 نفر از ابتداي شيوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به اين ويروس جان خود را از دست داده اند.
دبير ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شيوع کرونا تاکنون 62168 نفر در استان بوشهر به اين ويروس مبتلا شده‌اند.

آخرين خبر بوشهر در اينستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar