ايرنا/ فرمانده انتظامي شهرستان بردسير از دستگيري فردي که در اينستاگرام به عنوان رمال و فالگير از مردم اين شهرستان کلاهبرداري مي کرد، خبر داد.

جعفر غضنفري، فرمانده انتظامي شهرستان بردسير اظهار کرد: پس از شکايت فردي مبني بر اخاذي يک رمال و فالگير از وي در اينستاگرام و درخواست ارسال عکس از بدن وي، پيگيري پرونده به صورت ويژه در دستور کار پليس فتا قرار گرفت و متهم پس از شناسايي در عمليات ضربتي دستگير و تحويل مقامات قضايي شد.
وي در ادامه با بيان اينکه رمالي، دعانويسي و فال گيري يک نوع اقدام متقلبانه براي تحصيل مال نامشروع است، گفت: متاسفانه برخي از مردم براي رفع مشکلات خود به فال گير و رمال مراجعه مي کنند که اين امر پيامدهاي ناگواري را به دنبال دارد.
غضنفري اظهار کرد: افراد کلاهبردار در فضاي مجازي با توسل به ابزارهاي خرافي و سوء استفاده از اعتقادات شهروندان، از آنها سوءاستفاده کرده و علاوه بر مال، به موضوعات خصوصي افراد وارد شده و آنها را با مسائل ناگواري درگير مي کنند.
فرمانده انتظامي شهرستان بردسير به شهروندان توصيه کرد: در صورت برخورد با موارد مشابه و کلاهبرداري هايي از اين قبيل موارد را به پليس ۱۱۰ گزارش دهند.

آخرين خبر کرمان در اينستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar