باشگاه خبرنگاران/ جانشين فرمانده انتظامي قم از دستگيري سارق زن نما با کشف لوازم مسروقه به ارزش ۲۸۰ ميليون تومان خبر داد.

سرهنگ بهادر اسماعيلي،جانشين فرمانده انتظامي استان قم اظهار کرد: در پي وقوع سرقت لوازم يک منزل سه طبقه در قم بلافاصله موضوع در دستور کار کارآگاهان پليس آگاهي استان قرار گرفت.
او افزود: با بررسي دوربين هاي مداربسته محل سرقت مشخص شد فردي با چادر عربي در محل حاضر و پس از بازگشايي درب منزل از آن جا خارج و فردي مذکر با چهره اي ماسک زده نسبت به سرقت لوازم اين منزل سه  طبقه و جابجايي لوازم با يک دستگاه تاکسي دربستي اقدام مي کند.
جانشين فرمانده انتظامي استان گفت: در ادامه با تلاش هاي کارآگاهان پليس آگاهي استان متهم کارمند ۵۵  ساله شناسايي و طي عملياتي دستگير شد.
او ادامه داد: نامبرده در تحقيقات پليس اعتراف کرد با يکي از افراد منزل ارتباط داشته و پس از جلب اطمينان او توانسته کليد يدکي منزل شان را بدست آورده و  از خالي بودن تمام طبقات در زمان سرقت مطلع بوده است لذا به قصد انتقام جويي ابتدا با پوشش زنانه مراجعه و با صحنه سازي نسبت به سرقت اقدام کرده است.
سرهنگ اسماعيلي با بيان اين که  کارشناسان ارزش لوازم مسروقه را ۲۸۰ ميليون تومان اعلام کردند،افزود:در نهايت متهم به همراه پرونده تشکيل شده براي انجام مراحل قانوني تحويل مرجع قضايي استان شد.

آخرين خبر قم در اينستاگرام :
https://instagram.com/qomtoday