تازه ترين ها/ معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار کرمان از فوق قرمز شدن پنج شهرستان استان خبر داد.

محمدصادق بصيري، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار کرمان با بيان اينکه شهرستاني با رنگ بندي آبي در کل کشور نداريم، اظهار کرد: در حال حاضر در استان کرمان پنج شهرستان کرمان، رفسنجان، سيرجان، بم، کهنوج و نرماشير در وضعيت فوق قرمز، ۱۳ شهرستان زرند، شهربابک، بردسير، بافت، جيرفت، بم، عنبرآباد، فارياب، فهرج، ريگان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و منوجان در وضعيت قرمز هستند؛ دو شهرستان رابر و انار در وضعيت نارنجي و سه شهرستان راور، کوهبنان و ارزوئيه نيز در وضعيت زرد قرار دارند که بافت، بردسير و ريگان از وضعيت نارنجي به وضعيت قرمز تبديل شده‌اند.
وي با تاکيد بر اينکه هر شخص خودش بايد سختگيرانه پروتکل‌هاي بهداشتي را رعايت کند، گفت: محدوديت‌هاي مشاغل هفت گانه اي که در جلسات قبل به آن اشاره کرده بوديم در ستاد ملي مديريت کرونا تشديد و ابلاغ شده است.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار کرمان ادامه داد: رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي براي تمام اصناف لازم و ضروري است و فقط در صورت اجراي مصوبات ستاد مي‌توانند به فعاليت خود ادامه دهند.
بصيري در مورد واکسيناسيون افراد بالاي ۵۰ سال، تشريح کرد: استاندار پيگير آغاز واکسيناسيون افراد بالاي ۵۰ سال به خصوص در جنوب و شرق استان و تعطيلي برخي ادارات از وزارت خانه است و در صورت کسب تکليف آن را اعلام مي‌کنيم.

آخرين خبر کرمان در اينستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar