تازه ترين ها/ مربي تيم فوتبال ذوب آهن گفت: خدا را شکر بازي وضعيتي دارد که هيچکس نمي‌تواند اسم تباني روي آن بگذارد زيرا سپاهان براي قهرماني مي‌جنگد و ما هم نياز به سه امتياز داريم.

حسن استکي، مربي تيم فوتبال ذوب آهن اظهار کرد: هميشه مصاف‌هاي ذوب آهن و سپاهان بازي‌هاي خوبي بوده و هيچ موقع مثل برخي ديگر از دربي‌هاي کشور کسل کننده نبوده و تماشاگر پسند بوده است.
وي افزود: ما متأسفانه بازي هفته قبل را مقابل نساجي واگذار کرديم با اين وجود که همه آن روز ديدند که روي دو اشتباه، نقطه ضعف يا کم مسئوليتي دو گل خورديم ولي تعداد زيادي موقعيت گل داشتيم که نتوانستيم استفاده کنيم.
مربي تيم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: هفته گذشته سه امتيازي که براي ما خيلي حياتي بود را از دست داديم؛ اما به دليل اينکه جدول هنوز وضعيت خوبي براي ما دارد بازيکنان روحيه لازم را براي اين بازي دارند.
وي تصريح کرد: خدا را شکر بازي وضعيتي دارد که هيچکس نمي‌تواند اسم تباني روي آن بگذارد زيرا سپاهان براي قهرماني مي‌جنگد و ما هم نياز به سه امتياز داريم و اميدواريم داور بازي نيز با تجربه و خوب مثل جناب آقاي فغاني عمل کند.
استکي در خصوص داوري عليرضا فغاني در بازي ذوب آهن مقابل نساجي، گفت: بازيکنان و کادر فني احترام خاصي براي او قائل بودند و يک داوري کم اشتباه و بسيار خوب را شاهد بوديم.
وي تاکيد کرد: اميدوارم جدا از نتيجه که براي دو تيم داراي اهميت است يک بازي خوب و با کيفيت را از طرف هر دو تيم شاهد باشيم.
مربي تيم فوتبال ذوب آهن در خصوص مصدومان و محرومان اين تيم براي مصاف با سپاهان، بيان کرد: تنها مصدوم ذوب آهن قاسم حدادي فر است که از قبل مصدوم بود و پيمان رنجبري به دليل چهار کارته شدن و شهاب گردان به دليل ماجراي بازي سايپا در اختيار نداريم.

آخرين خبر اصفهان در اينستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today